تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت رایان دل : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

باتری تبلت دل


باتری تبلت دل یکی از بخش های مهم این دستگاه است که در واحد تخصصی تعمیر تبلت دل مورد بررسی قرار می گیرد و عیب یابی می شود. همان طور که می دانید باتری در انواع کالاهای دیجیتالی و هوشمند وظیفه تامین انرژی برقی را دارد و این باتری است که سبب می شود دستگاه بدون نیاز مستقیم به انرژی برق، روشن بماند و کار کند. باتری تبلت دل یک بخش سخت افزاری از این دستگاه است که پیدایش ایراد در آن خیلی عجیب و دور از ذهن نیست.

باتری تبلت دل

باید بدانید که ساختار باتری ها بسیار پیچیده، حساس و البته خطرناک است. بی توجهی به خرابی باتری نه تنها سبب می شود که دستگاه از کار بیفتد و روشن نشود، بلکه به سایر اجزای تبلت دل نیز می تواند آسیب برساند. لذا همواره از واحد تعمیر تبلت دل کمک بگیرید و مشکلات موجود را با تعمیرکاران و تکنسیت های این مرکز در میان بگذارید تا کمک کنند که بهترین تصمیم را برای بهبودی دستگاه خود بگیرید.

 

نشانه های خرابی باتری تبلت دل

خرابی باتری تبلت دل در هر صورت خود را با علائمی نشان می دهد. در زیر مجموعه ای از مهترین و شناخته شده ترین این علائم را آورده ایم.

خوردگی باتری تبلت dell

تغییر حجم باتری یا باد کردن باتری

چرخش سریع و راحت باتری

گرم و داغ شدن باتری تبلت dell

ریستارت شدن های خود به خود تبلت دل

بهم ریختگی ساعت و تاریخ تبلت دل

خاموش شدن گوشی بدون اتمام شارژ باتری تبلت dell

هنگ کردن تبلت

تخلیه سریع شارژ باتری تبلت دل

 

راه حل های تعمیر باتری تبلت dell

 

استفاده از روش شارژ و دشارژ

برای رفع ایرادات و تعمیر باتری تبلت دل اولین روشی که می توانید به سادگی از آن استفاده کنید، روش شارژ و دشارژ است. اجازه دهید شارژ باتری تبلت دل کاملا خالی شود. سپس آن را به مدت ۴۸ ساعت کامل به برق متصل کنید تا کاملا پر شود. تعمیرکاران ارشد واحد تعمیر تبلت دل می گویند که انجام ماهیانه این کار برای حفظ کارکرد باتری تبلت دل مفید خواهد بود.

روش شوک به باتری

برای رفع ایرادات باتری تبلت دل می توان از روش شوک به باتری کمک گرفت. هر چند اجرای این روش توسط خود کاربر ممکن نیست و حتما باید از واحد تعمیر تبلت دل کمک بگیرد، با این حال باید بدانید که تعمیرکاران با استفاده از یک سیم USB و اتصال آن به قطب های مثبت و منفی باتری این روش را انجام دهند، اما توصیه همیشگی این است که به دلیل بروز خطرات احتمالی انجام این روش را بر عهده یک تعمیر کار بگذارید.

روش لحیم کاری

لحیم کاری روشی است که باید در تعمیرگاه مجهز واحد تعمیر تبلت دل انجام شود. زیرا یک روش کاملا تخصصی است و در کنار اینکه به تجربه و مهارت نیاز دارد، نیازمند تجهیزات و ابزارآلات نیز هست. دوباره یادآوری می کنیم که در انتخاب مرکز تعمیر تبلت دل برای تعمیر باتری تبلت دل بسیار دقت کنید؛ زیرا در غیر این صورت آسیب های جدی به دستگاه وارد خواهد آمد.

 

تعویض باتری تبلت دل

در صورتی که روش های بالا برای رفع ایراد و تعمیر باتری تبلت دل موثر واقع نشد، بهترین کار این است که مسیر تعویض را در پیش بگیرید. زیرا با تعویض نه تنها به سرعت و در کوتاه ترین زمان ممکن ایرادات موجود رفع می شود، بلکه اطمینان از کیفیت باتری نیز به کاربر دلگرمی شدیدی می دهد.

کپی برداری از مطالب سایت مجاز نمی باشد. کليه حقوق اين سايت متعلق به نمایندگی رسمی دل می‌باشد.