تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت رایان دل : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعمیر صفحه نمایش تبلت دل


تعمیر صفحه نمایش تبلت دل یکی از سرویس‌های تخصصی ارائه شده در نمایندگی دل است که توسط تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه انجام می‌پذیرد. متقاضیان این سرویس می‌توانند به نمایندگی دل، پارت تعمیرات تبلت دل مراجعه کرده و خدمات مرتبط با این بخش از دستگاه را دریافت نمایند.

 

تعمیر صفحه نمایش تبلت دل 

 

کارشناسان حاضر در بخش تعمیر صفحه نمایش تبلت دل، پس از بررسی دستگاه، نرم افزاری بودن یا سخت افزاری بودن نوع اشکال پیش آمده را شناسایی کرده و پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه، جهت تعمیر تبلت دل اقدام می‌نمایند. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تبلت دل، -جز در مواردی معدود- مشمول گارانتی و ضمانت است.

 

عیب‌یابی و تعمیر صفحه نمایش تبلت دل

سرویس‌های درنظرگرفته شده از سوی کارشناسان، جهت تعمیر صفحه نمایش تبلت دل، گاه سخت افزاری و گاه نرم افزاری هستند. اکثریت قریب به اتفاق اشکالات نرم افزاری پیش آمده در صفحه نمایش تبلت، عموماً با اندک دستکاری تنظیمات نظیر ریست کردن هارد، ری‌استارت کردن، ری‌بوت کردن و مواردی از این دست مرتفع می‌گردند.

در مورد اشکالات سخت افزاری نیز بسته به نوع اشکال پیش آمده گاه نیاز به تعمیر قطعات مرتبط با صفحه نمایش و گاه نیاز به تعویض کل صفحه نمایش تبلت است. در ارتباط با شکستگی صفحه نمایش در صورتی که ضربه وارد شده به تبلت تنها منجر به شکستگی گلس شده است دیگر نیازی به تعمیرات ال سی دی نخواهد بود و تنها گلس تعویض می‌شود. در تعویض گلس تبلت، ال سی دی اورجینال دستگاه تعویض نمی‌شود و روی آن باقی میماند.

ضمن اینکه هزینه این کار نصف هزینه تعویض تاچ و ال سی دی است. نکته شایان ذکر در باب شکستگی گلس آن است که این اتفاق روی تاچ و عملکرد صفحه نمایش شما تاثیری نخواهد گذاشت (مگر روی نقاطی که تبلت شما ترک خورده است). سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر صفحه نمایش تبلت دل با حضور در نمایندگی دل قابل دریافت است.

 

تعمیر یا تعویض صفحه نمایش تبلت دل

تشخیص این مسئله که اشکال پیش آمده در صفحه نمایش تبلت با تعمیر این بخش برطرف می‌گردد یا خیر، نیاز به بررسی دستگاه توسط کارشناسان تعمیر تبلت دل دارد. بسته به نوع اشکال پیش آمده در صفحه نمایش، کارشناسان گاه اقدام به تعمیر صفحه نمایش تبلت دل و گاه اقدام به تعویض قطعات مرتبط با این بخش از دستگاه می‌کنند.

در صورتی که اشکال پیش آمده در صفحه نمایش به دلیل وارد شدن ضربه‌ی سخت به تبلت و در نتیجه شکستگی این بخش باشد، بدیهی است که دستگاه جهت تعمیر نیاز به تعویض صفحه نمایش خواهد داشت (تعویض گلس، تعویض ال سی دی و یا تعویض هر دو). برای تشخیص شدت و حدت اشکال سخت افزاری پیش آمده در تبلت، توجه به موارد درج شده در بخش زیر می‌تواند به شما کمک کند:

 

نشانه‌های شکستگی صفحه نمایش تبلت دل

در صورت شکستن ال سی دی صفحه نمایش تبلت، پنل صفحه نمایش لکه های تیره یا ترک های تار عنکوبتی یا هر دو را به نمایش می گذارد و دیگر قادر به نمایش محتوای دستگاه نخواهد بود.

از آن جایی که ال سی دی زیر گلس و تاچ قرار گرفته است، اگر افتادن گوشی منجر به شکستن و خراب شدن ال سی دی و یا خراب شدن هم گلس و هم تاچ شود، در هر حالت از آن جایی که ال سی دی شکسته است باید کل قطعات تاچ و ال سی دی عوض شود.

یکی از نشانه‌های شکستگی ال سی دی آن است که صفحه نمایش تبلت دارای خطوط غیرمعمول باشد و یا ظاهری شبیه ریختن شدن جوهر داشته باشد. در این شرایط جهت تعمیر صفحه نمایش تبلت دل نیاز به تعویض این قطعه است.

وضعیت دیگری نیز در خرابی صفحه نمایش تبلت قابل تصور است. در این وضعیت امکان مشاهده تصاویر با یک ال سی دی خراب وجود دارد اما صفحه بسیار تاریک است.

در برخی شرایط شکستگی ال سی دی منجر به تراوش جوهر از صفحه نمایش تبلت می‌گردد. در صورت مشاهده این نشانه می‌توانید از شکستگی ال سی دی دستگاه مطمئن گردید.

کپی برداری از مطالب سایت مجاز نمی باشد. کليه حقوق اين سايت متعلق به نمایندگی رسمی دل می‌باشد.