تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت رایان دل : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعویض ال سی دی لپ تاپ Dell


تعویض ال سی دی لپ تاپ dell یکی از بخش های حساس تعمیرات dell است. ال سی دی یکی از نقاطی است که در معرض آسیب های بیشتری قرار خواهد گرفت؛ بی دقتی در نگهداری و محافظت از لپ تاپ dell و وارد شدن ضربه به ال سی دی دستگاه، این بخش را دچار شکستگی می کند .شکستگی ال سی دی معمولا ترمیم نمی شود و الزاما باید تدابیر لازم را برای تعویض ال سی دی لپ تاپ dell بیاندیشیم.

برای تعویض صفحه نمایش لپ تاپ با کارشناسان حرفه ای تعمیر تماس بگیرید تعویض صفحه نمایش لپ تاپ دل یک کار حرفه ای است و بیشتر باید توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام شود. ما باید لپ تاپ خود را با دقت زیادی حمل کنیم زیرا می دانیم که یک وسیله گران قیمت و با ارزش است. البته حوادث گاهی اتفاق می افتد؛ این حوادث ممکن است با لپ‌تاپ‌های ما را دچار آسیب کند. ممکن است لپ تاپ بیفتد و صفحه نمایش ترک بخورد ویا صفحه لپ تاپ شکسته شود. صفحه نمایش لپ تاپ در صورت استفاده نادرست نیز آسیب می بیند. شرکت رایان دل نمایندگی شرکت دل در ایران در بخش تعمیر صفحه نمایش، ال سی دی ترک خورده لپ تاپ را تعویض می کند.

 

شما می توانید همین الان با شماره 45102-021 نمایندگی دل تماس بگیرید.

 

مراحل تعمیر ال سی دی لپ تاپDell

 تعویض ال سی دی لپ تاپ Dell

 برداشتن قاب ال سی دی

 پس از برداشتن باطری و کشیدن آداپتور ، با دقت اطراف صفحه نمایش را بررسی نمایید. برای تعویض ال سی دی لپ تاپdell نیاز دارید که این قاب را از لپ تاپ جدا سازید.بسته به نوع و مدل لپ تاپ dell دو بالشتک در بالا قرار دارد که ال سی دی لپ تاپ را نگه می دارد؛

 برای تعویض ال سی دی لپ تاپdell در ابتدا نیاز است که حفاظ پلاستیکی روی آن را خارج نموده ، سپس پیچ زیر آن را باز کنیم .پس از اینکه پیچ را باز کردید ، به کمک یک پیک پلاستیکی یا فلزی ، شیار بین دو قاب ال سی دی را باز کنید تا از هم جدا شوند . لازم است در تعویض ال سی دی لپ تاپdell پیک را در راستای قاب ال سی دی لپ تاپ بالا ببرید تا تمام اتصالات قاب لپ تاپ از هم جدا شوند .

 نکته مهم: در تعویض ال سی دی لپ تاپ dell ممکن است متوجه شوید که لپ تاپ شما پیچ صفحه نمایش ندارد . در این صورت قاب ال سی دی لپ تاپ dell یا با ضربه ای آهسته یا به کمک یک پیک کوچک باز خواهد شد و یا حتی ممکن است اصلا نیاز به باز کردن پیچ نداشته باشد . پس لازم است قبل از هر گونه اقدام برای تعویض ال سی دی لپ تاپdell ، دستورالعمل ها را با مدل لپ تاپ خود تطبیق دهید و از طریق وب سایت های رسمی شرکت dell ، از پیچ ها و نحوه باز کردن آن مطلع شوید .صرف نظر از اینکه چگونگی انجام این کار ، باید برای تعویض ال سی دی لپ تاپdell این کار را انجام داد و قاب ال سی دی لپ تاپ را از دور آن برداشت .

 

نصب ال سی دی جدید

 ال سی دی خریداری شده را باز کنید و مطمئن شوید که با  ال سی دی اوریجینال دستگاه کاملا یکی است. حالا کابل تصویر را به ال سی دی جدید لپ تاپ وصل کنید و مطمئن شوید که ال سی دی جدید لپ تاپ در جای جدید خود کاملا درست قرار گرفته است.

 

تست ال سی دی جدید لپ تاپ dell و جا انداختن قاب

 کابل برق و باتری را وصل نمایید و تست کنید که پس از تعمیر ال سی دی لپ تاپ dell، ال سی دی جدید به درستی وصل شده باشد و تصویر لپ تاپ به صورت صحیح و کامل بالا بیاید. پس از تست لپ تاپ، می توانید قاب دور ال سی دی را جا بزنید. پس از بستن پیچ های قاب ال سی دی، دستگاه آماده استفاده است.

 

برداشتن پنل ال سی دی شکسته از روی لپ تاپ dell

 برای تعویض ال سی دی لپ تاپ dell ابتدا باید تمامی پیچ های نگهدارنده ال سی دی برداشته شود. سپس تمامی کابل هایی که از ال سی دی لپ تاپ به مادر برد لپ تاپ وصل شده اند را قطع کنید.

 توجه داشته باشید که در تعویض ال سی دی لپ تاپ دل سال تولید دستگاه مهم است. اگر سال تولید قبل از سال ۲۰۱۰ است و دستگاه دارای ال سی دی و بک لایت آن است، بر روی برد لپ تاپ دو کابل وجود دارد، اما ال سی دی لپ تاپ های تولیدی پس از ۲۰۱۰ فقط یک کابل دارند.

 

 

نمایندگی تعمیرات ال سی دی لپ تاپ dell

واحد تعمیر لپ تاپ dell  ، تعمیر و ترمیم قطعات لپ تاپ را به صورت تخصصی به کاربران ارائه می نماید. در تعویض ال سی دی لپ تاپdell لازم است همواره به یاد داشته باشید که حفظ و نگهداری درست از دستگاه هموراه شما را از صرف هزینه های اضافی مصون خواهد داشت. هنگام جابه جایی دستگاه همواره احتیاط کنید و از کیف های مخصوص حمل لپ تاپ استفاده کنید که در هنگام بروز حوادث غیر منتظره به صورت پیش فرض اقدامات پیشگیرانه را انجام داده باشید.

 

مدل لپ تاپ های دل :

  • تعمیر ال سی دی لپ تاپ دل n5010
  • تعمیر ال سی دی لپ تاپ دل 1545
  • تعمیر ال سی دی لپ تاپ دل وسترو
  • تعمیر ال سی دی لپ تاپ دل 5010

 

تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسوس / تعمیر ال سی دی لپ تاپ لنوو / تعمیر ال سی دی لپ تاپ / تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسر

 

 
کپی برداری از مطالب سایت مجاز نمی باشد. کليه حقوق اين سايت متعلق به نمایندگی رسمی دل می‌باشد.